Loading…

Serwis maszyn budowlanych

Warszawa Naprawa maszyn budowlanych - Mobilny serwis maszyn budowlanych – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów.
Kontakt

3 dni z życia mechanika maszyn budowlanych 😃🖐️👍💪💪. Dlaczego DUUŻY MOŻE WIĘCEJ 🤔😃😂🤣💪🍻🍻🍻🍺🍺🍺🍺

Youtube Serwis maszyn budowlanych, Usługi naprawy i serwisu maszyn. Awaria maszyn budowlanych może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Szybka i fachowa naprawa i serwis maszyn budowlanych oraz sprzętu na budowie … Serwisujemy i naprawiamy także inne maszyny i urządzenia budowlane.

Nasza firma naprawia maszyny budowlane, koparki, kosiarki, spycharki, Naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy wszystkie części maszyn m.in.:

Naprawiamy silnik i jego elementy
elementy skrzyni biegów
remonty mostów
pompy hydrauliczne i wtryskowe
osprzęty do maszyn, łyżki, zęby, lemiesze
szyby i uszczelnienia
filtry, oleje, smary
gąsienice gumowe
części układów hydraulicznych
podwozia gąsienicowe
elementy podwozia
tulejowanie maszyn
regeneracja siłowników i ramion

Od ponad 15 lat w Warszawie zapewniamy sprawny serwis maszyn oraz mobilnego mechanika do sprzętów budowlanych (stacjonarny i mobilny warsztat – mechanik z dojazdem cała Polska, pobliskie kraje Europy) oraz posiadamy dostęp w sklepie po solidne części zamienne najwyższej jakości. Działamy rzetelne i terminowo. Posiadamy setki sztuk dostępnych od ręki podzespołów do kosiarek, koparek, dlatego szybko naprawimy Twoją koparkę, odśnieżarkę, spycharkę lub maszynę budowlaną. Serwis maszyn budowlanych – rzetelna naprawa, szybki termin i setki części zamiennych dostępne od ręki. Mobilny serwis maszyn budowlanych w Warszawie – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów. Nasz serwis maszyn zajmuje się naprawą praktycznie każdego sprzętu budowlanego w Warszawie.

Serwis maszyn budowlanych Manitou New Holland Kramer i inne. Naprawa silników, napędów, skrzyń i hydrauliki siłowej, naprawa elektryki do koparki. SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE.

26 thoughts on “3 dni z życia mechanika maszyn budowlanych 😃🖐️👍💪💪. Dlaczego DUUŻY MOŻE WIĘCEJ 🤔😃😂🤣💪🍻🍻🍻🍺🍺🍺🍺

 1. Doobbrrrryyyyyy, DZIŚ PIĄTEK WEEKENDU POCZĄTEK. Pogode mam dla bogaczy to do szczęścia tylko 🍻🍻🍻🍺🍺🍺🍺💃💃💃💃💃 i 🍦🍦🍦 😃😃😃😃
  A ja zapier…..lam na budowie przy wozidle i filmy nagrywam. 🤨🤨🤨
  Wieczorem wszystko nadrobię 😂😂🤣
  Pozdrawiam 😃🖐️👍💪🍺🍺🍺🍻🍻🍻🍻🍻

 2. Witaj Adrian a przy tym wozidle to nie mogłeś sprawdzić luzów na na tym wale ,tylko zaraz rozkręcać? Chyba że luzu nie było to nie ma tematu ale ciekawe jak z obsługą bo jak i z jednej strony jak i z drugiej strony od hamulca ręcznego są smarowniczki do smarowania tych łożysk, przynajmniej w większym modelu tak jest 😉
  Pozdrawiam 🙂🍻

 3. Witam wszystkich widzów tegoż że wspaniałego kanału jak i nowo przybyłych…. zapraszajcie tutaj jak największe grono ludzi w ten sposób zniszczymy tą rogata sepleniaca mende

Dodaj komentarz

Zadzwoń!