Loading…

Serwis maszyn budowlanych

Warszawa Naprawa maszyn budowlanych - Mobilny serwis maszyn budowlanych – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów.
Kontakt

Kupiłem koparkę – SzajBaza i single czekają!

Biorę się do roboty, tzn. na razie trening kopania i serwisowania mini koparki. Miejsce na SzajBazę upatrzone i mam nadzieję już niebawem zatknąć tam flagę 🙂

Youtube Serwis maszyn budowlanych, Usługi naprawy i serwisu maszyn. Awaria maszyn budowlanych może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Szybka i fachowa naprawa i serwis maszyn budowlanych oraz sprzętu na budowie … Serwisujemy i naprawiamy także inne maszyny i urządzenia budowlane.

od wielu lat zajmuje się serwisem i naprawą sprzętu budowlanego oferując swoim klientom remonty kapitalne maszyn oraz wymianę oraz regenerację podzespołów hydrauliki siłowej

Usługi z zakresu:
– naprawa siłowników hydraulicznych
– regulacja i naprawa zaworów hydraulicznych
– naprawa skrzyń biegów
– naprawa pomp hydrauliczych
naprawa silników obrotowych
– zakuwanie węży
– roztaczanie i tulejowanie otworów
– naprawa mostów i wałów

Remonty i naprawy:
– remonty kapitane ciągników
– remonty kapitalne koparek
– remonty kapitalne śmieciarek
– remonty kapitalne ładowarek
– remonty kapitalne dźwigów
– remonty kapitalne wózków widłowych
– remonty kapitalne spychaczy
– remonty paitalne podnośników
– remonty kapitalne HDS’ów
– remonty kapitalne minikoparek

Nasza firma naprawia maszyny budowlane, koparki, kosiarki, spycharki, Naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy wszystkie części maszyn m.in.:

Naprawiamy silnik i jego elementy
elementy skrzyni biegów
remonty mostów
pompy hydrauliczne i wtryskowe
osprzęty do maszyn, łyżki, zęby, lemiesze
szyby i uszczelnienia
filtry, oleje, smary
gąsienice gumowe
części układów hydraulicznych
podwozia gąsienicowe
elementy podwozia
tulejowanie maszyn
regeneracja siłowników i ramion

Od ponad 15 lat w Warszawie zapewniamy sprawny serwis maszyn oraz mobilnego mechanika do sprzętów budowlanych (stacjonarny i mobilny warsztat – mechanik z dojazdem cała Polska, pobliskie kraje Europy) oraz posiadamy dostęp w sklepie po solidne części zamienne najwyższej jakości. Działamy rzetelne i terminowo. Posiadamy setki sztuk dostępnych od ręki podzespołów do kosiarek, koparek, dlatego szybko naprawimy Twoją koparkę, odśnieżarkę, spycharkę lub maszynę budowlaną. Serwis maszyn budowlanych – rzetelna naprawa, szybki termin i setki części zamiennych dostępne od ręki. Mobilny serwis maszyn budowlanych w Warszawie – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów. Nasz serwis maszyn zajmuje się naprawą praktycznie każdego sprzętu budowlanego w Warszawie.

Serwis maszyn budowlanych Manitou New Holland Kramer i inne. Naprawa silników, napędów, skrzyń i hydrauliki siłowej, naprawa elektryki do koparki. SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE.

39 thoughts on “Kupiłem koparkę – SzajBaza i single czekają!

  1. Właśnie nadrobiłem temat szajbazy. @szajbajk widze środowisko rowerowe pokazało niestety to co już zaobserowałem jakiś czas temu. Środowisko motoryzacyjne jednak bardziej otwarte na takie akcje. Powodzonka w projekcie, rób swoje.

  2. Zawsze jestem pełen podziwu i mam ogromny szacunek dla ludzi z inicjatywą i świetnym pomysłem. Wielkie brawa dla Ciebie. Pierwszy krok zrobiony więc z pewnością kolejne pójdą jak składka i tego Ci życzę. Myślę, że jak już zdobędziesz doświadczenie jako operator kopareczki i wszystko zostanie zrobione, a nadal będzie Tobie mało i będziesz miał ochotę na więcej, załadujemy maszynę na lawetę, podjedziemy na Pomorze i pomożemy w przekopie Mierzei Wiślanej 🙂 Vamos

  3. Jeśli chcesz wymieniać sworznie to musisz się udać do pana Arka z pod Rybnika, nie kupuj oryginałów ani zamienników. Zmień koniecznie wszystkie filtry, szczególnie ważne hydrauliczne i oleju w silniku oczywiście. Prawdopodobnie od hydrauliki są dwa. Służę pomocą techniczną. Pozdro

  4. Fajna koparaczka, sam jestem operatorem, co prawda większych koparek I koparko- ładowarek. Wydaje mi się że dobrze jak byś się spotkał na kilka godzin z jakimś doświadczonym operatorem, który by Ci pokazał jak się skontowac jak ustawić maszynę by równać teren na tak zwane lustro. Najważniejsze to staraj się ustawiać lemieszem zawsze frontem to miejsca pracy I pilnuj żeby całą długością był oparty o ziemię '' dobrze jest go wbić w ziemię I delikatnie pociągnąć ziemię do przodu z 15 cm'' żeby stała stabilnie, mini koparka przez to, że ma bardzo wysoko środek ciężkości , na prawdę nie trzeba się starać by ją przewrócić. Fajny zakup pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!