Loading…

Serwis maszyn budowlanych

Warszawa Naprawa maszyn budowlanych - Mobilny serwis maszyn budowlanych – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów.
Kontakt

Jak zrobić wykop liniowy ?W dzisiejszym odcinku pokaże wam, jakie są moje sposoby na to, by kopać w prostej linii

https://www.facebook.com/swiatoperatora/

Youtube Serwis maszyn budowlanych, Usługi naprawy i serwisu maszyn. Awaria maszyn budowlanych może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Szybka i fachowa naprawa i serwis maszyn budowlanych oraz sprzętu na budowie … Serwisujemy i naprawiamy także inne maszyny i urządzenia budowlane.

Serwisujemy maszyny marki Volvo, Komatsu czy Caterpillar. Specjalizujemy się także w regeneracji otworów przenośną wytaczarką oraz w usługach wiertarką magnesową. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Nasza firma naprawa maszyn budowlanych od wielu lat zajmuje się serwisem i naprawą sprzętu budowlanego oferując swoim klientom remonty kapitalne maszyn oraz wymianę oraz regenerację podzespołów hydrauliki siłowej

Usługi z zakresu:
– naprawa siłowników hydraulicznych
– regulacja i naprawa zaworów hydraulicznych
– naprawa skrzyń biegów
– naprawa pomp hydrauliczych
naprawa silników obrotowych
– zakuwanie węży
– roztaczanie i tulejowanie otworów
– naprawa mostów i wałów

Remonty i naprawy:
– remonty kapitane ciągników
– remonty kapitalne koparek
– remonty kapitalne śmieciarek
– remonty kapitalne ładowarek
– remonty kapitalne dźwigów
– remonty kapitalne wózków widłowych
– remonty kapitalne spychaczy
– remonty paitalne podnośników
– remonty kapitalne HDS’ów
– remonty kapitalne minikoparek

Nasza firma naprawia maszyny budowlane, koparki, kosiarki, spycharki, Naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy wszystkie części maszyn m.in.:

Naprawiamy silnik i jego elementy
elementy skrzyni biegów
remonty mostów
pompy hydrauliczne i wtryskowe
osprzęty do maszyn, łyżki, zęby, lemiesze
szyby i uszczelnienia
filtry, oleje, smary
gąsienice gumowe
części układów hydraulicznych
podwozia gąsienicowe
elementy podwozia
tulejowanie maszyn
regeneracja siłowników i ramion

Od ponad 15 lat w Warszawie zapewniamy sprawny serwis maszyn oraz mobilnego mechanika do sprzętów budowlanych (stacjonarny i mobilny warsztat – mechanik z dojazdem cała Polska, pobliskie kraje Europy) oraz posiadamy dostęp w sklepie po solidne części zamienne najwyższej jakości. Działamy rzetelne i terminowo. Posiadamy setki sztuk dostępnych od ręki podzespołów do kosiarek, koparek, dlatego szybko naprawimy Twoją koparkę, odśnieżarkę, spycharkę lub maszynę budowlaną. Serwis maszyn budowlanych – rzetelna naprawa, szybki termin i setki części zamiennych dostępne od ręki. Mobilny serwis maszyn budowlanych w Warszawie – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów. Nasz serwis maszyn zajmuje się naprawą praktycznie każdego sprzętu budowlanego w Warszawie.

Serwis maszyn budowlanych Manitou New Holland Kramer i inne. Naprawa silników, napędów, skrzyń i hydrauliki siłowej, naprawa elektryki do koparki. SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE.

W ofercie Technical Master – Serwisu Sprzętu Budowlanego znajdują się:
• serwis i naprawa minikoparki – 12 ZT, 14 SR, 18 ZT, 22 SR, 25 ZT, 28 ZT, 35 ZT,
koparki serwis – 42 ZT, 45 TR, 50 ZT, 55 TR, 58 ZT, 60 ZT, 65 TR, 90 ZT, 95 UR, 100 TR, 85 SB
• naprawa ładowarki kompaktowe – 17 SK, 19 SK, 18 TL, 20 TL
• koparko-ładowarki serwis – E 245K

32 thoughts on “Jak zrobić wykop liniowy ?

 1. Panowie operatorzy, pracując na koparko-ładowarce jak łączycie wykop liniowy np pod wodę gdzie nitkę od domu do studni trzeba gdzieś połączyć. Macie jakieś sprawdzone patenty żeby wybrać ziemię do zera? Gąską przejeżdżam w poprzek wykopu i po sprawie a kop-ład?

 2. Witam, 👋
  uczę się z filmiku, zapisany jestem na kurs kl III.

  Dziękuję za te filmy, zapisałem się w ostatniej godzinie na darmowy kurs państwowy, nie wiedząc nawet po co dokładnie mi on, gdyż mam już C i wózki widłowe .

  Ale jak to, to w koparkach nie ma żadnych wentylatorów, nawiewów fabrycznych, o klimatyzacji nie wspominając ? Niektórzy mi wciskają, że klimatyzacja ?

  Bo na wózku widłowym, starym ,wyeksploatowanym nissanie, miałem choć taki fabryczny wentylator nad głową, który agresywnie wiał.

  Na "boga" ,nie mówicie że koparki są robione pod spoconych jaskiniowców, którzy chcą zejść w południowym słońcu ☀️ 🔥 💀 ☀️ na zawał – z udaru, przegrzania ?
  Jeszcze te dachy są z reguły akwariami, to już całkowita patelnia. 🔥💀☀️💀

 3. Super filimk. Pracuje w De jako operator wózków widłowych teleskopów itp.Tata Pracuje w Polsce na volvo B-71 i namawia mnie na zakup mini koparki po tym filmiku jeszcze bardziej się na paliłem😉😎 Pozdro!

 4. dobry poradnik dla początkujących! niedawno zrobiłem kurs i prawdopodobnie od przyszłego tygodnia zacznę pracę operatora i na pewno wykorzystam niektóre porady w praktyce. szkoda że tak mało tych poradników. przydałoby się więcej filmików z tipami, poradami i opisem bieżących czynności z widokiem z kabiny.

 5. podstawowa zasada – kopanie należy prowadzić warstwowo czyli zbierać grunt warstwami od góry. dlaczego? maleje ryzyko uszkodzenia instalacji podziemnych (rury i kable) . po drugie po trafieniu na głaz, kamień lub (czego nikomu nie życzę) na niewybuch masz szansę wcześniej ocenić przeszkodę. w przypadku głazów możesz uniknąć oberwania ściany wykopu. należy patrzeć co się znajduje na łyżce a nie wyrywać urobek z dna poza zasięgiem wzroku. reszta filmu ok. pozdrawiam.

 6. Koles ty amator jesteś ja na koparce kubota kopie 2,5 tony W Holandi w chodniku kopie na 2 m dleboko pod wodę i gaz to pod wszystkimi kablami to co ty pokazujesz to dla mnie jest smieszne ps nie kopie sie z zebami w latwym terenie zeby zakladasz na korzenie ja na swojej koparce wyczuje ci kabel grubosci papierosa

 7. Półtora metra do siatki czyli prawie tyle co szerokość koparki jak ustawiam ramię bokiem to normalnie jestem w stanie wykopać do prosta w tym narożniku….chcesz uczyć innych to najpierw sam się naucz

 8. Hej. Mam robotę ale nie wiem jak to wycenić. Wykop 80 szeroki i około 1m głęboki. Podsypka piach 10cm-rury- nadsypka 10 cm piach ,potem ziemia i zagęszczenie. Jestem świeży w wycenianiu takich robót. Możesz coś podpowiedziec.pozdrawiam

 9. U mnie jest problem tylko z tym że gdy w ciężkim terenie typu glina przestawia mi tył i już wężykiem Albo gdy ciągne kanalize braknie kolanek 15 stopni 🤣😂🤣😂🤣

Dodaj komentarz

Zadzwoń!