Loading…

Serwis maszyn budowlanych

Warszawa Naprawa maszyn budowlanych - Mobilny serwis maszyn budowlanych – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów.
Kontakt

Ile zarobiła moja używana kopara.

Youtube Serwis maszyn budowlanych, Usługi naprawy i serwisu maszyn. Awaria maszyn budowlanych może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Szybka i fachowa naprawa i serwis maszyn budowlanych oraz sprzętu na budowie … Serwisujemy i naprawiamy także inne maszyny i urządzenia budowlane.

Nasza firma naprawia maszyny budowlane, koparki, kosiarki, spycharki, Naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy wszystkie części maszyn m.in.:

Naprawiamy silnik i jego elementy
elementy skrzyni biegów
remonty mostów
pompy hydrauliczne i wtryskowe
osprzęty do maszyn, łyżki, zęby, lemiesze
szyby i uszczelnienia
filtry, oleje, smary
gąsienice gumowe
części układów hydraulicznych
podwozia gąsienicowe
elementy podwozia
tulejowanie maszyn
regeneracja siłowników i ramion

Od ponad 15 lat w Warszawie zapewniamy sprawny serwis maszyn oraz mobilnego mechanika do sprzętów budowlanych (stacjonarny i mobilny warsztat – mechanik z dojazdem cała Polska, pobliskie kraje Europy) oraz posiadamy dostęp w sklepie po solidne części zamienne najwyższej jakości. Działamy rzetelne i terminowo. Posiadamy setki sztuk dostępnych od ręki podzespołów do kosiarek, koparek, dlatego szybko naprawimy Twoją koparkę, odśnieżarkę, spycharkę lub maszynę budowlaną. Serwis maszyn budowlanych – rzetelna naprawa, szybki termin i setki części zamiennych dostępne od ręki. Mobilny serwis maszyn budowlanych w Warszawie – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów. Nasz serwis maszyn zajmuje się naprawą praktycznie każdego sprzętu budowlanego w Warszawie.

Serwis maszyn budowlanych Manitou New Holland Kramer i inne. Naprawa silników, napędów, skrzyń i hydrauliki siłowej, naprawa elektryki do koparki. SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE.

10 thoughts on “Ile zarobiła moja używana kopara.

  1. Nie wydaje mi się ze zarobiłeś na koparce jedynie uciąłeś sobie koszty wykonania, bo stwierdzenie ze zarobiłeś na koparce bo nie musiałeś nikomu zlecać tego, mija się z celem. I kiedy można się spodziewać tej całej szajbazy na która tak zbierałeś kasę. Miłej zabawy kopareczką życzę

  2. No jak każdy będzie miał swoją koparkę na swoje potrzeby to na kim będzie ten zajebisty biznes…? Obsługa może nie jest mega skomplikowana,ale trzeba mieć pojęcie o robocie! To nie jest tak jak z jazdą na rowerze…

  3. Znam kilku ludzi , którzy nakupili drogiego sprzętu nie mając nawet zielonego pojęcia o robocie. To wcale nie jest takie proste, jak Ci się wydaje. Uprawnienia masz? Świadczyć usługi startując od zera od razu spisujesz się na straty . Koparka to jedno, trzeba mieć jeszcze pojęcie o robocie oraz lawetę.

  4. Cześć.
    Dobrze mówisz,lepiej mieć swoją maszynę i robić kiedy jest potrzeba,albo akurat się jakiś nowy pomysł urodzi. Z moich obserwacji też wychodzi,że nawet jakieś stare sztrucle są coraz droższe w ogloszeniach i raczej się nie straci na odsprzedaży.
    -Pozdrawiam ,Paweł.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!