Loading…

Serwis maszyn budowlanych

Warszawa Naprawa maszyn budowlanych - Mobilny serwis maszyn budowlanych – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów.
Kontakt

Brak jazdy koparki Liebherr.

Kontrolka Parking się świeci, maszyna nie jedzie. A314 /A316 /A900 /A904/A924

Usługi serwisowe maszyn budowlanych Liebherr:

Sklep z częściami:
https://bit.ly/Sklep_z_czesciami_do_Liebherr

Serwis:
https://bit.ly/Serwis_Maszyn_Liebherr

Kody błędów:
https://bit.ly/Kody_bledow_w_koparkach_Liebherr

Youtube Firma świadczy usługi serwisowe na miejscu, a przy większych uszkodzeniach naprawy w swoim warsztacie. W dziedzinie komputerów zajmuje się diagnostyką i naprawą uszkodzonych konfiguracji. Firma świadczy pomoc w zakresie instalacji elektrycznych, elektronicznych i hydraulicznych. W drugim scenariuszu serwisowane są rury, pompy, rozdzielacze i siłowniki. Serwisowane są również pojazdy wymagające prac blacharsko-lakierniczych oraz maszyny uszkodzone przez pożar. Ciągniki, spycharki, kombajny, koparki i wiele innych mogą być serwisowane przez MPI Technics.

Usługi serwisowania, naprawy i konserwacji sprzętu budowlanego. Nierzadko zdarza się, że sprzęt budowlany niespodziewanie się psuje. Szybka i niezawodna konserwacja i serwis na miejscu pojazdów, narzędzi i sprzętu budowlanego… Wykonujemy również konserwację i naprawy różnego rodzaju sprzętu budowlanego.

Serwisujemy maszyny Volvo, Komatsu i Caterpillar. Nasze przenośne wytaczarki i wiertarki magnetyczne nie mają sobie równych, a ponadto specjalizujemy się w renowacji otworów. Sprzedajemy oryginalne części zamienne.

Nasza firma zajmująca się naprawą sprzętu budowlanego działa już od dłuższego czasu, serwisując i naprawiając sprzęt budowlany oraz zapewniając swoim klientom remonty maszyn, wymianę podzespołów i regenerację hydrauliki siłowej.

Usługi w zakresie:

Serwis siłowników hydraulicznych

Naprawa i regulacja zaworów hydraulicznych

Konserwacja skrzyni biegów

Konserwacja pompy hydraulicznej

Naprawa maszyn wirujących

Zakuwanie węża

wiercenie i tulejowanie otworów

– renowacja mostów i szybów

Remonty i naprawy:

– mistrzowska konserwacja ciągników

Ciężka konserwacja koparki

– Zagęszczarki do śmieci wymagają poważnego serwisowania

Główna konserwacja ładowarki

Konserwacja dźwigów na dużą skalę

– Remonty wózków widłowych

znaczna konserwacja spychacza

Do rutynowej konserwacji wind i innych podobnych zadań

Ważne poprawki maszyny HDS – główne

Konserwacja małych koparek

Sprzęt budowlany, taki jak koparki, kosiarki i buldożery, jest serwisowany przez naszą organizację.

Wykonujemy naprawy silników i części.

sprzęt do transmisji,

remonty mostów,

hydrauliczne pompy wtryskowe

narzędzia, narzędzia, lemiesze, zęby, łyżki,

szyby przednie i uszczelnienia pogodowe

, smary, oleje i filtry

gąsienice wykonane z gumy,

Aspekty układu hydraulicznego

z podwoziami i gąsienicami na kółkach

element podwozia,

Maszyny do produkcji tulei

odbudowa tłoków i kończyn

Od ponad 15 lat zapewniamy rzetelny serwis maszyn oraz mobilnego mechanika maszyn budowlanych na terenie Warszawy (warsztat stacjonarny i mobilny – mechanik z dojazdem z całej Polski, pobliskich krajów Europy), a nasz stan magazynowy zaopatrzony jest w wysokiej jakości , trwałe części zamienne. Zawsze dotrzymujemy harmonogramu i wykonujemy rzetelnie. Możemy szybko naprawić Twoją koparkę, odśnieżarkę, spychacz lub maszynę budowlaną, ponieważ posiadamy setki komponentów do kosiarek i koparek. Konserwacja sprzętu budowlanego, na którą można liczyć, z krótkimi czasami realizacji i łatwym dostępem do setek części zamiennych. W razie awarii z Twoimi koparkami, transporterami lub innymi maszynami budowlanymi nasz mobilny serwis jest dostępny w Warszawie. Prawie każdy element maszyny budowlanej w Warszawie może zostać naprawiony przez nasz serwis maszynowy.

Różnorodne warsztaty naprawy sprzętu budowlanego, w tym Manitou, New Holland, Kramer i inne. Rozwiązywanie problemów i naprawianie problemów elektrycznych koparki, a także naprawianie silnika, skrzyni biegów, skrzyni biegów i hydrauliki siłowej. MAZOWSKIE ZAPEWNIA SERWIS SPRZĘTU BUDOWLANEGO, W TYM WÓZKI WIDŁOWE, KOPARKI I INNE CIĘŻKIE NARZĘDZIA.

Technical Master – Construction Equipment Service obejmuje następujące funkcje:

Minikoparki (12 ZT, 14 SR, 18 ZT, 22 SR, 25 ZT, 28 ZT, 35 ZT i więcej) są serwisowane i naprawiane.

Modele 42 ZT, 45 TR, 50 ZT, 55 TR, 58 ZT, 60 ZT, 65 TR, 90 ZT, 95 UR, 100 TR, 85 SB to wszystkie koparki serwisowe.

• Konserwacja ładowarki kompaktowej: 17 SK, 19 SK, 18 TL, 20 TL

• Naprawy koparko-ładowarek (kosztem 245 tys. EUR)

NAPRAWA CIĄGNIKÓW, NAPRAWA MASZYN ROLNICZYCH, NAPRAWA POMP HYDRAULICZNYCH, NAPRAWA CIĄGNIKÓW, NAPRAWA SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO, SERWIS CIĄGNIKÓW, SERWIS HYDRAULIKI, SERWIS MASZYN BUDOWLANYCH, SERWIS MASZYN ROLNICZYCH, SERWIS MASZYN ROLNICZYCH, SERWIS HYDRAULIKI

Serwis maszyn budowlanych, Usługi naprawy i serwisu maszyn. Awaria maszyn budowlanych może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Szybka i fachowa naprawa i serwis maszyn budowlanych oraz sprzętu na budowie … Serwisujemy i naprawiamy także inne maszyny i urządzenia budowlane.

Serwisujemy maszyny marki Volvo, Komatsu czy Caterpillar. Specjalizujemy się także w regeneracji otworów przenośną wytaczarką oraz w usługach wiertarką magnesową. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Nasza firma naprawa maszyn budowlanych od wielu lat zajmuje się serwisem i naprawą sprzętu budowlanego oferując swoim klientom remonty kapitalne maszyn oraz wymianę oraz regenerację podzespołów hydrauliki siłowej

Usługi z zakresu:
– naprawa siłowników hydraulicznych
– regulacja i naprawa zaworów hydraulicznych
– naprawa skrzyń biegów
– naprawa pomp hydrauliczych
naprawa silników obrotowych
– zakuwanie węży
– roztaczanie i tulejowanie otworów
– naprawa mostów i wałów

Remonty i naprawy:
– remonty kapitane ciągników
– remonty kapitalne koparek
– remonty kapitalne śmieciarek
– remonty kapitalne ładowarek
– remonty kapitalne dźwigów
– remonty kapitalne wózków widłowych
– remonty kapitalne spychaczy
– remonty paitalne podnośników
– remonty kapitalne HDS’ów
– remonty kapitalne minikoparek

Nasza firma naprawia maszyny budowlane, koparki, kosiarki, spycharki, Naprawiamy, regenerujemy i wymieniamy wszystkie części maszyn m.in.:

Naprawiamy silnik i jego elementy
elementy skrzyni biegów
remonty mostów
pompy hydrauliczne i wtryskowe
osprzęty do maszyn, łyżki, zęby, lemiesze
szyby i uszczelnienia
filtry, oleje, smary
gąsienice gumowe
części układów hydraulicznych
podwozia gąsienicowe
elementy podwozia
tulejowanie maszyn
regeneracja siłowników i ramion

Od ponad 15 lat w Warszawie zapewniamy sprawny serwis maszyn oraz mobilnego mechanika do sprzętów budowlanych (stacjonarny i mobilny warsztat – mechanik z dojazdem cała Polska, pobliskie kraje Europy) oraz posiadamy dostęp w sklepie po solidne części zamienne najwyższej jakości. Działamy rzetelne i terminowo. Posiadamy setki sztuk dostępnych od ręki podzespołów do kosiarek, koparek, dlatego szybko naprawimy Twoją koparkę, odśnieżarkę, spycharkę lub maszynę budowlaną. Serwis maszyn budowlanych – rzetelna naprawa, szybki termin i setki części zamiennych dostępne od ręki. Mobilny serwis maszyn budowlanych w Warszawie – szybka pomoc przy awarii koparek, wozideł i innych sprzętów. Nasz serwis maszyn zajmuje się naprawą praktycznie każdego sprzętu budowlanego w Warszawie.

Serwis maszyn budowlanych Manitou New Holland Kramer i inne. Naprawa silników, napędów, skrzyń i hydrauliki siłowej, naprawa elektryki do koparki. SERWIS, MASZYN BUDOWLANYCH, KOPAREK, WÓZKI WIDŁOWE MAZOWIECKIE.

W ofercie Technical Master – Serwisu Sprzętu Budowlanego znajdują się:
• serwis i naprawa minikoparki – 12 ZT, 14 SR, 18 ZT, 22 SR, 25 ZT, 28 ZT, 35 ZT,
koparki serwis – 42 ZT, 45 TR, 50 ZT, 55 TR, 58 ZT, 60 ZT, 65 TR, 90 ZT, 95 UR, 100 TR, 85 SB
• naprawa ładowarki kompaktowe – 17 SK, 19 SK, 18 TL, 20 TL
• koparko-ładowarki serwis – E 245K

9 thoughts on “Brak jazdy koparki Liebherr.

  1. Witam, widzę że posiada pan widzę o marce Liebherr może spotkał.sie z podobnym problemem jak w moich ładowarkach. Posiadam dwie ładowarki czołowe Liebherr L512 z roku 96 druga Liebherr L524 z roku 2007 ogólnie żadna z nich nie posiada komputera jako takiego tylko płyta sterująca.

    Odnośnie starszego modelu podejrzewam problem mechaniczny otóż ładowarka jeździ do tyłu do przodu zmienią biegi (1, 2) na wyświetlaczu ale problem jest z szybszą jazdą, gdy się rozpędzi tak powyżej 10 km/h i odłoży nogę z gazu to ładowarka gwałtownie hamuje do 0 km/h wydaje mi się że nie powinna tak jeździć, dodam że był kiedyś gość i podkręcał pompe, zawór żeby wgl przebiła barierę 10 km/h ale gdy mierzył mówił ze pompa daje odpowiednie ciśnienie i nie ma potrzeby jej wymieniać,

    Drugą to właśnie nie jestem pewien czy problem z elektryką czy może jest coś jescze w ładowarce jakiś dodatkowa rzecz bezpieczeństwa otóż rozłącza jazdę, przerywa ja płyta sterująca i wyświetla się odpowiedni LED na płytce z tego co czytałem w książce to że problem z pin 7, 8 w w gnieździe st2 ale no przewody są całkiem dobre nie ma zwarcia do masy, sa przejścia na wtyczkach, przełącznik wymieniłem, wtyczki też sprayem do elektryki przedmuchalem i jest problem dziwny czasami jeździ bez przerwy, zrobi się ciepla jeździ a czasami po prostu jak się troche pochodzi zahamuje już nie mogę przełączyć biegu i przeważnie muszę chwilę odczekać tak z 2 h i znowu jeździ…
    Na pompie wymieniałem cewki…
    I nw czy kabel po prostu jest gdzie złamany i raz jest styk raz nie czy też jest coś dodatkowego w niej że przerywa sterownik jazdę, hamulec jest na przycisk elektryczny

Dodaj komentarz

Zadzwoń!